Vultr.com - Instant Cloud Server Deployment
Garry's Mod [PL] Garry's Mod TTT V3.68 | Strefa Gier | 193.110.121.77:27015 - Garry's Mod Server in Poland
SERVER BLOG POSTS
Dostałem permbana za niedozwolony plik, zdziwiłem się bo go nie ma... szukałem w każdym folderze i nic nie znalazłem. Prosze o unbana mój nick to : oksefek
By oksefek | Nov 16, 2020 1:37 PM
Droga administracjo ostatnio dostałem perm gaga i bardzo proszę o usunięcie go.
Mój nick w grze to: The Wolf
By bvjghjhhfgjhjhg | Mar 13, 2020 8:57 AM
[ GModServers.eu/stats ]
Serwer ten został dodany do statystyki serwerów na GMS

Domyślnie na pozycji: #12
By gmodservers | Jan 25, 2018 12:31 PM
prosze o unbana za zbyt niską karme mój nick to Ditto :D #TeamMystic (fakers)
By onlymystic | Nov 16, 2016 8:39 AM
Bardzo proszę o unbana ponieważ dostałem go z powodu zbyt niskiej karmy
By stasiekjasiek | Jun 04, 2016 1:02 PM
Wysoka izbo, Drogi marszałku byłoby to wielkim niedopatrzeniem ze strony mojego klienta gdyby ten, hah cytuje : "Zatruta gleba naszej społeczności dalej niechodziłaby z gagiem.Ubi societas, ibi ius. Mądre to powiedzenie daje już wykaz temu że w czasach starożytnych.Wina wiąze się z karą. Mój klient prosił, wręcz błagał o to by uspokoić Agresywne zapędy, lecz i to nie poskutkowało. Co więcej oskarżony dopuścił się dziecka pozamałżeńskiego skazując dziecko mojego klienta na brak ojca. Wiec niech nie próbuje pan, Panie torreadorze na jawne wprowadzanie nas w stan delirium co może zaowocować zmianą stanu rzeczy jakimi są :
- Gag pernamenty zwany potocznie Foreva togetha
- Alimenty na rzeczy mojego klienta w wysokości 2000 zł na miesiąc
Prosze także by torreador zaprzestał wykonywania swojej pracy gdyż wykonuje ją źle. Dziekuje. * zbiera kartki*
By loiq11 | Jan 30, 2014 6:38 AM
Chciałbym prosić o zdjęcie kary pod nazwą "Prem gag" ponieważ nie zrobiłem tego na umyśle moje wulgarne zachowanie na serveze było spowodowane CRASHEM gry.Chciałbym również przeprosić jednego z adminów servera (.::MrDziobak::.™) za swoje wulgarne zachowanie.
By dvrevirion | Jan 30, 2014 6:28 AM
Chciałbym nadmienić, Wysoki Sądzie, iż mój klient został poddany niewyobrażalnemu stresowi tego dnia. Jako, iż należy on do osób bardzo wylewnych i ekstrawertycznych, musiał oczywiście podzielić się swoją niedolą z resztą servera, co jednak spotkało się z wysokim niezadowoleniem ze strony Mr. Dziobaka. Ponadto oponent mojego klienta twierdzi, iż uciszał go dzień wcześniej i groził mu permanentnym gagiem, jednak chciałbym także zauważyć, że skoro mój klient wiedział o ostrzeżeniu, a mimo to poddał się emocjom, to musiały być one naprawdę wielkie, a powód ich wylewu poważny i wręcz niemożliwy do zbagatelizowania przez mojego klienta. Zatem wnoszę o uniewinnienie, z racji działania pod wpływem ogromnego stresu, którego mój klient nie mógł opanować. Dziękuję, Wysoki Sądzie.
By torreador | Jan 30, 2014 5:55 AM
Chciałbym prosić o ungagga oraz przeprosić admina (.::MrDziobak::.™) za swoje wulgarne zachowanie.Mam też wielką nadzieje że pan (.::MrDziobak::.™) wybaczy mi to zachowanie.
By dvrevirion | Jan 29, 2014 3:57 PM
ADVERTISEMENT